ELTECHNIK Chrudim

prodej elektronických součástek, servis elektroniky, repase baterií

Repase Li-Ion baterií

Li-Ion článek Sony velikosti 18650 - nejčastěji používaný rozměrV současné době se nové nářadí dodává výhradně s bateriemi technologie Li-Ion. Stejně tak i většina baterií pro elektrokola a další zařízení obsahuje právě tuto technologii. Výhodou Li-Ion technologie je její hmotnost a poměrně vysoká hustota energie. Na druhou stranu je to technologie křehká a vyžaduje stálou péči a připojenou kontrolní elektroniku, která hlídá mezní parametry. Životnost Li-Ion technologie bývá nižší než u kvalitních NiCd článků.

Tyto baterie Li-Ion repasujeme také, k repasím používáme kvalitní značkové články Sony, Sanyo či Panasonic - jedny z nejspolehlivějších článků na trhu a s vysokými výstupními proudy. Téměř každá Li-Ion baterie lze repasovat, pokud není poškozená vnitřní kontrolní elektronika. Abychom minimalizovali riziko nefunkčnosti baterie po repasi, vyžadujeme kromě vlastní baterie také dodání nabíječky pro ověření funkčnosti.

Ceny repasí Li-Ion baterií sdělíme individuálně po jejím otevření a prověření možností repase. Cena repase Li-Ion baterií záleží na jejím vnitřním uspořádání (sériové/ sérioparalelní řazení článků a tím i jejich počet) a volbě článků (kapacita, výrobce, aktuální nákupní ceny). Z těchto důvodů nelze vytvořit přehledný pevný ceník.

Upozornění: Při testování se může stát, že baterie přestane fungovat úplně a je nutné s tímto rizikem počítat. Na druhou stranu je lepší, když baterie přestane fungovat před repasí než po zaplacené repasi - nefunkčnost zrepasované baterie z důvodu vadné elektroniky není předmětem reklamace ani důvodem pro vrácení peněz za provedenou práci (výměnu článků za nové).

 

 

Omezení prodejny dle nařízení vlády

Prodejna je uzavřena z nařízení vládyJe umožněn pouze výdej předem připravených objednávek předem učiněných telefonicky nebo e-mailem, dále výdejním oknem umožňujeme příjem a výdej zakázek pro servis.

VÍCE INFO ZDE

 

Jsme na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

přidejte si nás a nepřijdete o aktuality

 

Naše další weby a činnosti: www.repase-baterii.cz

design: www.stigro.cz

Copyright © 2018-2019. All Rights Reserved.

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.