ELTECHNIK Chrudim

prodej elektronických součástek, servis elektroniky, repase baterií

e-magazín

Nový web prodejny

Nový web prodejny - informace a plány do budoucnaPo dlouhých přípravách a plánování jsme začátkem tohoto týdne spustili nový web naší chrudimské prodejny. V novém designu, který umožňuje pohodlné prohlížení webu i na mobilním telefonu či tabletu. A plně v současném standardu, tedy včetně zabezpečení SSL (HTTPS). Chtěli jsme dát na webu i více prostoru našemu servisu a repasím baterií, stejně tak i realizovat další plánované novinky na webu. Znamenalo to i změnu webhostingu.

 

Ohlédnutí do historie

Prodejna ELTECHNIK je v Chrudimi od roku 2006 a vždy byla myšlena jako lokální prodejna elektronických součástek pro Chrudim a blízké okolí. Protože neprovozujeme e-shop, sloužil náš web vždy jen jako zdroj kontaktů a základních údajů o nabízeném sortimentu. Prodejna se postupně rozrůstala o další sortiment i další typy běžných součástek, stejně tak i o další služby. Statický web byl pro nějaké úpravy nepraktický a zastaralý.

K prodeji elektronických součástek jsme postupně přidali nabídku dalších služeb. Vzniklo tak nejprve oddělení servisu elektroniky. Následovalo další rozšíření služeb o repase baterií pro akumulátorové nářadí i další spotřebiče a zakázkové bodování baterií z dostupných článků. Pro žádané repase baterií do AKU nářadí jsme vytvořili samostatný web www.repase-baterii.cz, kdy nabízíme možnost repase pro ČR i nepodnikající zákazníky ze Slovenska prostřednictvím poštovních balíkových služeb. Každoročně tak zrepasujeme a vytvoříme více než 1000 baterií pro množství zákazníků. Zvyšuje se tím i počet zákazníků, kteří náš servis využijí i k opravě nabíječky.

Stejně tak se rozrůstal i náš servis. Nejen novým kvalitním značkovým vybavením, ale i množstvím a různorodostí zakázek. Postupně se i náš servis začínal více specializovat na některé druhy oprav, například i zmíněné nabíječky baterií k akunářadí. Velikou specializací našeho servisu jsou dálkové ovladače k automobilům včetně výměny tlačítek, o možnosti jejich opravy stále mnoho zákazníků neví a bylo třeba to změnit. Nehledě na fakt, že se okruh zákazníků rozšířil z odborné veřejnosti na širokou veřejnost.

Začali jsme připravovat nový koncept webu. Takový, kde bude dostatečný prostor pro naše činnosti včetně podrobností. Navíc jsme měli v plánu i několik novinek pro prodejnu. V pracovní době mezi prodejem zboží, objednávkami, řešením poptávek a naskladňováním zboží na to po většinu roku není dostatek času a trvalo to celé déle, než jsme čekali. Ještě nás čeká pár drobných "kosmetických úprav" několika málo detailů a pustíme se do realizace novinek.

Plánované novinky na webu

O zajímavých větších novinkách v nabídce prodejny jsme informovali jen na facebooku. Jenže facebook nemají všichni naši zákazníci a po úpravách v zobrazování příspěvků je nyní vidí jen malá část sledujících. Nyní budou mít aktuality na webu také svůj prostor i s možností podrobnějšího popisu. Jistě jste postřehli odkaz e-magazín, kde se právě i nacházíte. Je to jedna z plánovaných novinek, kde můžeme občas představit nějakou část sortimentu, zajímavosti a rady. Z plánovaných článků prozatím mohu jmenovat přehled pájek s několika tipy nebo i praktické informace o různých akumulátorech. Případně se budeme zabývat i nejčastějšími dotazy.

Přehled několika posledních zveřejněných novinek i článků naleznete vždy přehledně v pravém sloupci pod okénkem pro vyhledávání na webu.

Toto vyhledávání na webu je další praktickou novinkou. Většina zákazníků potřebuje zjistit, zda máme v nabídce to, co právě potřebují. Nejčastěji totiž zodpovídáme dotazy, zda vedeme v sortimentu tu či jinou věc. Blíže jsme tedy doplnili podrobnosti k jednotlivým částem sortimentu prodejny a můžeme je snadno kdykoli doplnit. Vyhledávání ale bude mít větší význam s další novinkou.

Neplánujeme provozovat e-shop, ale přesto chceme zákazníkům nabídnout podrobný přehled našeho sortimentu. Je to i jeden z častých dotazů a do budoucna největší plánovaná změna na webu. Plánujeme zde na webu vybudovat přehledný katalog, kde budou i údaje o typech součástek, které tu máme. Nemyslíme tím jen stávající všeobecnou informaci, že máme tranzistory, ale přímo informaci, že máme například tranzistor IRL3803 v pouzdře TO220 a máme jej běžně skladem nad 10ks.

Samozřejmě vybudovat tento katalog bude chvíli trvat, na prodejně máme tisíce položek a běžný chod prodejny má přednost. Ještě před realizací katalogu dojde k redesignu tématického webu pro repase baterií, aby byl také přátelský k prohlížení na mobilním telefonu či na tabletu. Prosíme Vás tedy o trpělivost.

Zmínili jsme opravy dálkových ovladačů k automobilům včetně výměny tlačítek. Je to jedna ze specializovaných služeb našeho servisu, kterou chceme v nejbližší době nabídnout s možností zasílání balíkovou službou. Tedy stejně jako v případě repase baterií pro zákazníky z celé ČR. V tuto chvíli dokončujeme sepsání ceníku, formuláře a další potřebné dokumenty k pohodlné realizaci.

Doufáme, že se Vám náš nový web líbí a že bude dobře plnit svůj účel. 

Tým ELTECHNIK

Omezení prodejny dle nařízení vlády

Prodejna je uzavřena z nařízení vládyJe umožněn pouze výdej předem připravených objednávek předem učiněných telefonicky nebo e-mailem, dále výdejním oknem umožňujeme příjem a výdej zakázek pro servis.

VÍCE INFO ZDE

 

Jsme na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

přidejte si nás a nepřijdete o aktuality

 

Naše další weby a činnosti: www.repase-baterii.cz

design: www.stigro.cz

Copyright © 2018-2019. All Rights Reserved.

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.