ELTECHNIK Chrudim

prodej elektronických součástek, servis elektroniky, repase baterií

Vybavení

Bez kvalitního a dostatečného vybavení nelze pracovat, zvláště tehdy, jde-li o jemnou elektroniku a například SMD součástky pro plošnou montáž, kterých je v moderní elektronice plno. Jsme rádi, že jsme vybaveni potřebným vybavením pro pájení (pájecí stanice Weller s odsáváním, horký vzduch, odpájecí pistole), laboratorní zdroje (Diametral) i diagnostiku a testování (osciloskop, generátory, čítače, různé testery, osciloskopický multimetr, wattmetr,…), kvalitní ruční nářadí a další související vybavení.

V rámci repase a bodování AKU baterií navíc do vybavení spadají dva bodovací stroje, nabíječe pro všechny technologie akumulátorů a testery kapacit akumulátorů a baterií.

Omezení prodejny dle nařízení vlády

Prodejna je uzavřena z nařízení vládyJe umožněn pouze výdej předem připravených objednávek předem učiněných telefonicky nebo e-mailem, dále výdejním oknem umožňujeme příjem a výdej zakázek pro servis.

VÍCE INFO ZDE

 

Jsme na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

přidejte si nás a nepřijdete o aktuality

 

Naše další weby a činnosti: www.repase-baterii.cz

design: www.stigro.cz

Copyright © 2018-2019. All Rights Reserved.

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.