ELTECHNIK Chrudim

prodej elektronických součástek, servis elektroniky, repase baterií

e-magazín

Zavření prodejny - covid

Vážení zákazníci, usnesením vlády je zakázán maloobchodní prodej našeho sortimentu. Prodejna je tedy dočasně uzavřena. Je umožněn pouze výdej předem připravených objednávek předem učiněných telefonicky nebo e-mailem, dále výdejním oknem umožňujeme příjem a výdej zakázek pro servis.

Vzhledem k aktuálním nařízením a minimu objednávek je otevírací doba zkrácena na po-pá 8:00-12:00 12:30-16:00

POZOR: Bez předchozí objednávky nesmíme nic prodat! Výdejní okno slouží výhradně pro vydávání předem připravených objednávek, není možné o položkách diskutovat nebo si u okna říkat, co chcete koupit. Platba zatím možná pouze v hotovosti.

Jak postupovat:

  1. Telefonicky nebo e-mailem objednejte zboží.
  2. Při vyzvednutí vychystané objednávky nebo příjmu/výdeji zakázek servisu před prodejnou zavolejte na číslo 723 291 734 (uvedeno na dveřích) a přijdeme k výdejnímu oknu.
  3. Mějte správně nasazenu roušku (či jinou adekvátní ochranu dýchacích cest) a dodržujte aktuální hygienická opatření. Dezinfekci na ruce máme k dispozici u okna.

Současná situace nás velice mrzí, je pro nás též velice těžká a stejně jako Vy toho máme dost. Toto je aktuálně jediné řešení, jak Vám zákazníkům vyjít vstříc a nabídnout možnost zakoupení našeho sortimentu v rámci nařízení, která neustále sledujeme a není snadné se v tom orientovat. Prosíme tedy o slušnost a respektování těchto podmínek, naše dobrá vůle má své limity.

 

 

Omezení prodejny dle nařízení vlády

Prodejna je uzavřena z nařízení vládyJe umožněn pouze výdej předem připravených objednávek předem učiněných telefonicky nebo e-mailem, dále výdejním oknem umožňujeme příjem a výdej zakázek pro servis.

VÍCE INFO ZDE

 

Jsme na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

přidejte si nás a nepřijdete o aktuality

 

Naše další weby a činnosti: www.repase-baterii.cz

design: www.stigro.cz

Copyright © 2018-2019. All Rights Reserved.

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.